Jupííí, Krupka bude konečně zachráněná a čekají ji jenom báječné perspektivy…

24.9.2014

Jupííí, Krupka bude konečně zachráněná a čekají ji jenom báječné perspektivy… Už i malí školáčci slyšeli a vědí, že v dávných dobách naše město povstalo z tvrdé a pořádně nebezpečné práce horníků, kteří dokázali v potu tváře kutat a kutat ve zdejším bohatství, skrytém v podzemí. Bohužel ale jednoho dne došlo, a vzácné kovy se zde už nenacházejí. Tedy v míře, aby se z nich dalo opět zbohatnout.

Zdá se, že se určitě všechno zázračně každým dnem obrátí a v Krupce nastanou zlaté časy.

Nevěříte ?  Pak se hodně mýlíte! Je neskonalým požehnáním a štěstím, že mezi námi žijí jednotlivci, obdaření mimořádnými schopnostmi prozíravosti, jasných vizí a skvělých objevů. Bez nich by zdejší obyvatelstvo pomalu ale jistě hynulo tu v důsledcích ekologických katastrof, zlovolně nalíčených Knaufy a jimi podobnými škůdci, či z řady jiných neméně hrůzných zločinů, jako že jsou při jednání zastupitelstva uspořádané stoly podélně, a nikoliv do obdélníku.

Co za novou nadějí stojí ?  Především máme jistotu, že do omrzení a neúnavně u nás bude operovat pouhý pár obdivuhodných bytostí (fakticky jsou to 2 lidé), kteří mají neuvěřitelné dovednosti. Jsou to odvážní bojovníci za cokoliv, co může pomáhat jejich zájmům o křesla ve vedení města. Mají neutuchající chuť udávat policii spousty normálních a slušných lidí za cokoliv, co si na ně vymyslí a ve změti lží a pomluv na ně vykonstruují. Zdá se, že se blíží zázrak, a jejich nové a vysněné poslání se možná stane skutečností.

Zatím je to utajovaná zpráva, ale už se to rozkřiklo. Podařilo se jim totiž v našem městě objevit opravdovou „zlatou žílu“.  A dokonce už ji mají pod palcem! Věřte, nevěřte, ale zaručeně je tomu tak. S upřímnou otevřeností nám v těchto dnech jasně a srozumitelně vyjevili ve svém volebním programu, o co vše se zasadí, aby se u nás „prosperovalo“.  Předně to musí být zajištění práce pro místní firmy. To už si jeden z autorů onoho programu úspěšně vyzkoušel. Ze zateplování městských paneláků pod jeho režií si pořídil před léty část svého rodinného domku (dostavbu už nestihnul, úplatky od „zateplovatelů“ na vše nestačily).

Královský trumf už ale brzy vynesou. Určitě se pustí do těžby na dosud utajeném ložisku zlata, kde ho jsou nejspíš opravdu spousty. Bez mrknutí oka a s naprostou samozřejmostí získané ryzí zlato prodají do ČNB, a pak už to roztočí. Vybudují kvalitní dětská hřiště, postaví kilometry cyklostezek, domovy seniorů opraví a zrekonstruují (u těch stávajících jsou snad už jen holé zdi), jo a určitě je taky zateplí. Další prachy potečou proudem na zdravotnictví, sociální práce, kulturu, sport, životní prostředí, do škol a vzdělání, kam a na co si v Krupce vzpomenete. Takto máchnutím kouzelného proutku zanedlouho naše město dostane přívlastek „rajské“. To si pište, že ty desítky milionů, které slibují k rozdání, budou poskytované průzračně, každý si to bude moci zkontrolovat na vlastní oči. Nejspíš ve všech účetních knihách města, které budou permanentně k prohlížení na internetu.

Pro tisícovky našich spoluobčanů nastanou časy hojnosti, blaženosti a pohody,  protože oba dva zachránci města před rozvratem a zmarem tvrdí, že v jejich případě nejde o předvolební sliby ! Fakt !! Ani náhodou !!! Ba co více, neváhají se veřejně svěřit, že už mnohé prosadili… A to myslí zcela vážně. I když – přejme jim to. Koneckonců bludy jsou už docela podstatné příznaky některých vážných chorob a nemocí lidského ducha.

Ale pro jistotu, abychom jim na druhou stranu nekřivdili. Krupka má přes 14 000 obyvatel. Najde se mezi nimi někdo, kdo by ukázat alespoň jediný, sebemenší příklad čehokoliv potřebného a užitečného, co tyto dvě ctihodné osoby během celého volebního období opravdu prosadily? Ozvěte se a dejte všem vědět, co to bylo, Můžete i anonymně. Každý případný respondent (i ten nepodepsaný) obdrží od redakce na stránkách těchto našich novin veřejné poděkování….

« zpět | nahoru

  • Krupský hrad
  • Husitská ulice
  • Náměstí Krupka
  • Krupský hrad
  • Lanovka Krupka
  • Krupský hrad

Kdo jsme

Naše stránky a aktivity tvoří a zajišťuje široký tým Vašich spoluobčanů a sousedů v našem městě. Potkáváme se také s Vámi při nejrůznějších příležitostech, při pracovních povinnostech či práci, sportu, zábavě a často se spolu setkáváme.
více ...

TOPlist