Střípky z historie komunálních voleb v Krupce (dlouhodobá snaha jak si vrátit moc nad městem).

10.10.2014

PAVEL MALEČEK – č. 1. Je mi 58 let a pracuji jako příživník ve stavitelství. Tedy pracuji. Snažím se bez práce a na úkor ostatních získat co nejvíc peněz pro svou osobní potřebu. Předem píši, že jsem člověk velmi konfliktní. Důkazem je, že jsem nevydržel v žádném zaměstnání, téměř jsem rozložil tenisový oddíl v Krupce, stejně jako v roce 1997 místní ODS. Pracoval jsem nejdříve na šachtě Ant. Zápotockého v Chabařovicích jako řadový zaměstnanec. Díky roku 1989 a listopadu jsem se vnutil do OF a chtěl být ředitelem šachty.

    Bohužel mě prokoukli a tak jsem raději odešel na skládku do Modlan. Snažil jsem se tady a za úplatky nechával uskladňovat nebezpečný odpad, ale měl jsem smůlu. Také mě chytli a rozešli se se mnou. Tak jsem to zkusil v ODS a protože zrovna byly volby,  ODS v Krupce vyhrála já byl tehdy ještě naštěstí neznámý a tak jsem se stal starostou. Začal jsem si stavět barák, aniž jsem si potřeboval půjčit peníze. Provize ze zateplení paneláků v Krupce vynesly docela slušnou sumu, stavební práce na mém domě od firem, které dělaly pro město také nebyly drahé. Bylo by to dobré, nebýt situace ODS v roce 1997, kdy jsem si myslel, že odstoupením Klausovy vlády ODS padne. Raději jsem z ní odešel do jiné strany, která vypadala, že vyhraje. Nevyšlo to a ta proklatá ODS mě už nechtěla vzít zpátky a v příštích volbách jsem se už do křesla nedostal. Tak jsem šel prodávat plastová okna do Petrosu. Ani zde neměly pochopení pro mé prodeje a mou práci. Náklady na mou osobu brzy překročily mé přínosy pro firmu a tak jsem šel dál. Ani Betonstav  v Teplicích nebyl ten pravý.Prý jsem  byl neschopný, spíše schopný všeho, hlavně zruinování podniku. Ještě, že mě vzal kamarád do Armaturky v Ústí. Stačilo pár oznámení na jeho osobu a mohl jsem být  v jeho funkci, jenže si toho včas všimli a tak jsem raději odešel. Zbývalo využít kamaráda z TEKO Trmice, který zde dělal ředitele.Zaměstnal mě, ale ne do funkce ředitele, takže jsem se tam nějak musel dostat. Chybělo málo a vyšlo to. Jen si někdo tenkrát všiml, že jsem kupoval průmyslový vysavač pro firmu a k tomu jsem si zajistil ještě jeden pro sebe domů. Lumpové, ani by nenechali člověka si trochu přivydělat. Takže  teď na tom s penězi nejsem zrovna nejlépe. Jenže tu letošní kampaň sponzoruje můj nový kamarád Martin Rhein. Je sice až po uši zadlužený, ale peníze má a umí si je obstarat a ani policajti na to nepřijdou. Kšeftuje snad na černo s řidičáky a slyšel jsem i něco o fetu. Dali jsme to dohromady a chceme obsadit radnici. To by byl čert, abych to tentokrát nedokázal. Stačí přece několik pomluv, naházíme to do schránek a lidi jsou jako telata. Uvěří všemu. Ti zmetci na radnici jsou přiliš slušní a slabí na to,aby použili totéž.To už mám vyzkoušené. Vždyť mě ani do dneška nedokázali odsoudit.Naše zákony jsou tak slabé, že to jde krásně zneužít a než se všechno vyšetří budu za vodou.Dostavím dům, budu se vozit ve služebním autě zadarmo, telefonovat zadarmo, mít spoustu dalších výhod, konečně s tučným osobním ziskem prodám Hrad, když mi to tenkrát v tom Zastupitelstvu zatrhli a nebudu muset pěstovat ty protivné dýně a slunečnice. Takže Vás prosím, dejte mi svůj hlas. Vlastně ne mě, ale mojí partaji, abych tam s sebou měl své zaslepené kámoše. Ty si hravě ukecám.

 

CHCETE PŘECE MĚ !!!   JÁ SE NEBUDU UČIT KRÁST, JÁ UŽ TO UMÍM !!!

« zpět | nahoru

  • Krupský hrad
  • Husitská ulice
  • Náměstí Krupka
  • Krupský hrad
  • Lanovka Krupka
  • Krupský hrad

Kdo jsme

Naše stránky a aktivity tvoří a zajišťuje široký tým Vašich spoluobčanů a sousedů v našem městě. Potkáváme se také s Vámi při nejrůznějších příležitostech, při pracovních povinnostech či práci, sportu, zábavě a často se spolu setkáváme.
více ...

TOPlist