V Krupce má sport zelenou.

27.5.2014

V Krupce má sport zelenou. V roce 2013 jsme obsadili všechny věkové kategorie v krajských, či okresních soutěžích. Do soutěžního ročníku 2013/2014 bylo přihlášeno šest mládežnických a dva týmy dospělých. V tomto roce se podařilo zkvalitnit práci s mládeží.

Rok 2013  ve fotbalovém oddíle Tělovýchovná jednota Krupka.

V roce 2013 jsme obsadili všechny věkové kategorie v krajských, či okresních soutěžích. Do soutěžního ročníku 2013/2014 bylo přihlášeno šest mládežnických a dva týmy dospělých. V tomto roce se podařilo zkvalitnit práci s mládeží.  Tréninkové podmínky nám může závidět i mnoho větších a známějších oddílů. Také personální obsazení vedení všech mládežnických celků je na profesionální úrovni. V tomto roce jsme přivedli do oddílu M. Vrtišku (bývalý prvoligový hráč s trenérskou licenci A), který vykonává funkci šéftrenéra mládeže. Koordinuje spolupráci mezi týmy všech věkových kategorií. Nové vedení mají i naši nejmenší v mladší i starší přípravce. Nové trenérské duo Sláma a Ďuriš přišlo po dlouholeté činnosti v trnovanské Hvězdě. Marian Sláma pak dlouhodobě působí v OFS, kde vede okresní výběry. Toto vše vede ke zlepšení výsledků. Mladší a starší žáci jsou v popředí tabulky nejvyšší krajské soutěže. Naši dorostenci vedou I. A-třídu. Naše „áčko“ vede krajský přebor a netají se ambicemi poprvé  v historii vybojovat pro Krupku divizi.Naše rezerva poprvé postoupila do krajské soutěže, tam se jí však zatím příliš nedaří.

  Je nutné poděkovat vedení města za velkou podporu.Moc hezký je pohled na každý den zaplněné hřiště těmi nejmenšími fotbalisty. Městký sportovní areál sportem každý den žije. Přes skutečnost, že v celostátním měřítku fotbalová členská základna je rok od roku užší, Krupka je pak opačným případem. V nejbližší budoucnosti je nutné zmodernizovat staré již jen s obtížemi využívané kabiny. Fotbalový oddíl TJ Krupka patří mezi tři největší v teplickém okrese.  My všichni, kteří krupskému fotbalu věnujeme svůj čas věříme, že tuto laťku kvality každý rok o něco zvýšíme.

                                                  Fotbalový oddíl Tělovýchovná jednota Krupka.

« zpět | nahoru

  • Krupský hrad
  • Husitská ulice
  • Náměstí Krupka
  • Krupský hrad
  • Lanovka Krupka
  • Krupský hrad

Kdo jsme

Naše stránky a aktivity tvoří a zajišťuje široký tým Vašich spoluobčanů a sousedů v našem městě. Potkáváme se také s Vámi při nejrůznějších příležitostech, při pracovních povinnostech či práci, sportu, zábavě a často se spolu setkáváme.
více ...

TOPlist