Z deníčku autorů ze Zdravé Krupky...

Podávat trestní oznámení (beztrestně !) je zatím beztrestní. Prozatím...

Všichni - mimo bojovníků ze Zdravé Krupky - tedy nás -  protagonistů Malečka a Bačové - jste pitomci, zaujatí ignoranti a vůbec netušíte, co víme a umíme. A o co nám vždy a za všech okolností je nade vše svaté. Přitom jste si nevšimli, že jsme prakticky ti nejčistčí, nejpravdomluvnější, nejpoctivnější, nejsme zištní, a nevšímáte si, že , že , že  báječní a skvostní představitelé tisíců lidí v našem městě a nejspíš asi i na zeměkouli.

Proto Vás vyzýváme - všimněte si, co umíme a co nás zdobí.

Fakt jsme dobří a umíme toho dost.

Podali jsme už desítky trestních oznámení, abychom si případnou diskvalifikací a pomluvou pomohli k dehonestaci všech, kdo nám šlapou po štěstí, a hlavně nechápou, že my dva potřebujeme, jakožto osoby s mizeznými přííjmy a výdělky zoufale a naléhavě aspoň nějaký prachy. Naposledy jsme to zkoušeli po posledních - pro nás totálně neúspěšných volbách - pokusem, že naše případné koaliční partnery omámíme svým návrhem koaliční smlouvy, která á se nedá odmítnout. Sice jsme se museli krvavě porvat o to, kdo z nás dvou bude starostou, ale pak jsme se usmířili, ý se usmířili, že gáže budeme mít sloro stejné. Takže, teď už jsme zase "sehraná" dvojka.

Napsali jsme "koaliční smlouvu", která byla "poctivá a nezištná". Poslali jsme ji našim případným koaličním partnerům, kteří se nám jevili jako "přiblblí a opilí" vzhledem k jejich volebním ziskům.  Nechtěli jsme nic moc. No, po pravdě vlastně všechno. Asi jsme to přepískli, a tak jsme ten návrh pro ně museli fofrem zničit. Byla to naše vysněná představa, ale proč to nezkusit. Co bychom pro naše prachy nezkusili ? Bohužel to nevyšlo. Všichni to prokoukli. A tak máme smůlu, zase budeme jen štěkat a snít.

P.S.: Policie ČR potvrdila, že na webu www.zdravakrupka.cz byla (jejími jedinými administrátory) uložená koaliční smlouva po posledních komunálních volbách, kde si oba dva autoři této smlouvy vzorně přidělili nejvyšší funkce. V poslední době se fakt policajti docela snaží. Díky Bohu ...

« zpět | nahoru

  • Krupský hrad
  • Husitská ulice
  • Náměstí Krupka
  • Krupský hrad
  • Lanovka Krupka
  • Krupský hrad

Kdo jsme

Naše stránky a aktivity tvoří a zajišťuje široký tým Vašich spoluobčanů a sousedů v našem městě. Potkáváme se také s Vámi při nejrůznějších příležitostech, při pracovních povinnostech či práci, sportu, zábavě a často se spolu setkáváme.
více ...

TOPlist